وکیل متخصص قرارداد

وکیل متخصص قرارداد

وکیل تنظیم متخصص قرارداد (وکیل فسخ قرارداد) به وکیلی گفته میشود که در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری ناشی از قراردادها تخصص داشته باشد. یکی از مهمترین دغدغه های جامعه امروز در روابط خصوصی افراد، نداشتن قرارداد خصوصی و نداشتن دانش کافی در حوزه قرارداد است. این خلاء بزرگ به خسارت هایی همچون مادی، معنوی، اتلاف وقت و هزینه های هنگفت منجرب میگردد. اما میتوان از همان اول با برداشتن گام های صحیح از طریق تنظیم قرارداد زیر نظر وکیل متخصص قرارداد خبره از تبعات منفی آن جلوگیری کرد. در این مطلب درباره وکیل متخصص قرارداد صحبت کرده ایم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

خدمات وکیل متخصص قرارداد

خدماتی که توسط وکیل قرارداد ارائه می شود شامل:

  • تنظیم قرارداد
  • مشاوره در جهت تنظیم قرارداد
  • تنظیم دادخواست و لایحه دعاوی مربوط به قرارداد
  • وکالت دعاوی مربوط به قراردادها
  • داوری در اختلافات مربوط به قراردادها

مزیت خدمات گرفتن از وکیل متخصص قرارداد

سالها تجربه در دعاوی مربوط به قراردادها، مطالعه دقیق قرارداد و بررسی اظهارات، مشاوره برای تنظیم قرارداد، تنظیم دادخواست و لایحه دعاوی مربوط به قرارداد، داوری در اختلافات مربوط به قراردادها … از برخی مزیت های وکیل متخصص قرارداد است.

مطلب پیشنهادی : چگونه یک نمونه قرارداد پیمانکاری مناسب را تنظیم کنیم؟

وکیل تنظیم قرارداد

بدیهی است، به تعداد نوع عقود و تنوع کارهای موجود در دنیا قوانین وجود دارد. بدونه شک بجز متخصص آن امر هیچ شخصی این مقررات را نمیداند و انعقاد قرارداد بدون اطلاع از قوانین آن ممکن است منجر به ابطال آن قرارداد یا غیر نافذ بودن یا آسیب زدن شدید به یکی از طرفین آن شود. از طرفی برخی قراردادها از لحاظ مالی سنگین است و ممکن است تمام دارایی شخص را در برگیرد. توجه به همین چند نکته ساده کافیست تا شخصی که میخواهد قراردادی منعقد کند الزاماً به یک وکیل متخصص قراردادها مراجعه کند و تنظیم آن را به وی بسپارد.

در همین راستا وکیل رضا حسن زاده وکیل پایه یک دادگستری به عنوان یکی از بهترین وکیل های حقوقی تهران در خصوص تنظیم انواع قرارداد است و میتواند گزینه‌ مناسبی برای شما باشد. برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره 09123897066 تماس حاصل فرمایید.

مطلب پیشنهادی : مشاوره تنظیم قرارداد

وکیل متخصص دعاوی قرارداد

وکیل دعاوی قراردادی به وکیلی گفته میشود که در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری ناشی از قراردادها تخصص داشته باشد. هنگامی که طرفین، قراردادی را امضاء میکنند تمام تلاش خود را صرف اجرای آن قرارداد میکند و غالب افراد متوجه این موضوع نیستند که علاوه بر تعهدات قراردادی، حقوق و الزامات بسیار فراوان قانونی دیگری نیز وجود دارد که میتواند به نفع یا بر علیه آن ها مورد استفاده قرار بگیرد. دعاوی از قبیل الزام به ایفای تعهد، الزام به تحویل مبیع، فسخ قرارداد و مطالبه خسارات ناشی از آن، تنفیذ قرارداد، فروش مال غیر، انتقال منافع غیر، تصرف عدوانی دعاوی ناشی از قراردادهای رهن و اجاره مانند تخلیه، فک رهن و … دعاوی قراردادهای سرقفلی، دعاوی بین شرکت‌ها، دعاوی با شرکت‌های خارجی و … ازجمله دعاوی هستند که درامور قراردادها در دادگاه‌های حقوقی و دادسراها طرح میگردد.

وکیل رضا حسن زاده، وکیل متخصص قرارداد است که شما میتوانید در این خصوص از ما مشاوره دریافت کنید و یا پرونده خود را با خیالی راخت در اختیار ما قراردهید. برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره 09123897066 تماس حاصل فرمایید.

مطلب پیشنهادی : نحوه تنظیم قرارداد مشارکت

وکیل متخصص دعاوی قرارداد

وکیل فسخ قرارداد

وکیل فسخ قرارداد وکیلی است که با توجه به رعایت حق و عدالت، دعوای فسخ معامله را مورد دفاع قرار میدهد. بحث فسخ قرارداد، اختصاص به عقود لازم دارد، چرا که در عقود جائز هر کدام ازطرفین میتواند در هر زمان که اراده کند، عقد را بر هم زند، بحثی که در عقود لازم است مطرح شود آن است که آیا مدعی فسخ عقد، حق فسخ قرارداد را دارد یا این که باید به عقد ملتزم بماند. مبنای فسخ قرارداد ممکن است متفاوت باشد.

یعنی این که فسخ قرارداد مبتنی بر حقی است که یا به وسیله توافق طرفین ایجاد شده است یا به وسیله حکم مستقیم قانون به وجود آمده است و این حق برای یکی از طرفین یا هر دو یا شخص ثالث میباشد. لازم به ذکر است که حضور وکیل در تمامی دعاوی توصیه میشود. در این صورت ارزش وقت خود را حفظ و هزینه های بی مورد خود را کاهش میدهید داد. تشخیص اینکه از کدام کانال برای فسخ اقدام شود بسیار مهم میباشد ممکن است در معامله ای هم غبن باشد هم عیب باشد و ممکن است فسخ به سود فسخ کننده باشد و ممکن است نباشد بنابر این بهتر است وکیل فسخ قرارداد که متخصص امور حقوقی است وارد دعوا شود و دراین زمینه بهترین تصمیم را بگیرد که موجب ضرر موکل نشود.

وکیل رضا حسن زاده (وکیل پایه یک دادگستری) پرونده های مشابه زیادی را کار کرده و به قولی چم وخم را خوب میداند برای دعوای شما انتخاب میکند. برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره 09123897066 تماس حاصل فرمایید.

جمع بندی

بستن قرارداد بخشی مهم از تمام کسب‌ و کارها و فعالیت‌ های تجاری و مالی‌ شما است. در چنین شرایطی بسیار مهم است که افراد بتوانند قراردادهایی کامل و جامع را در موقعیت‌ های مختلف آماده و عقد کنند. از این رو مشاوره حقوقی قرارداد از پرطرفدارترین خدمات حقوقی است. تنظیم قرارداد ایده آل، با توجه به نیازهای طرفین و برای جلوگیری از مشکلات احتمالی آتی امری ضروری‌ است. پیشنهاد ما به شما این است که حتما از یک وکیل متخصص و با تجربه مشاوره بگیرید. برای دریافت مشاوره تنظیم قرارداد با شماره 09123897066 تماس حاصل فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

قراردادمجله حقوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس جهت مشاوره تخصصی